Knygų mugė ir knygų klubas

Tikriausiai bent jau dalis jūsų žino anekdotą apie šunį ir grikius:
Pirmadienis, šuo ateina prie dubens, jame – grikiai. Džiaugsmingai sako:
– GRIKIAI!!!!.
Antradienis. Vėl grikiai. Su kiek mažiau džiaugsmo balse:
– GRIKIAI.
Trečiadienis. Džiaugsmo dar mažiau:
– Grikiai!
Ketvirtadienis:
– Grikiai.
Penktadienis:
– Grikiai…
Šeštadienis:
– Ech… grikiai…
Sekmadienį dubuo tuščias. Pirmadienį:
– GRIKIAI!!!!!

Štai koks buvo mūsų šūkis pernai einant iš knygų mugės. Išleidom daug pinigų ir su džiaugsmu ketinom laikytis grikių dietos. Iš to džiaugsmo net nuvažiavom į Žemuosius Panerius.
Šiemet buvau nusprendusi neišlaidauti (kodėl – paaiškinsiu po to). Ir, deja, supratau, kad kai neketini pirkti, mugėje tau – ne vieta. Juk nėra jokio malonumo stumdytis prie nupigintų knygų tik tam, kad pažiūrėtum kokios jos pigios (tiesa, J.Kunčino “Glisono kilpą“ nusipirkau. Bet juk už du litus nesiskaito). O autografą norėčiau gauti ne nuo L.Donskio ant knygos, o nuo kokios roko žvaigždės ant krūtinės (:>). Iš tiesų, renginį mes užskaitom.

O dabar apie reiškinį, kuria atėmė iš manęs apsipirkimo mugėje džiaugsmą.
— Dėmesio! Šiek tiek reklamos-
Kursiokas patarė išbandyti ir vieną dieną užsiregistravau www.knygųklubas.lt . Kadangi man knygynas kaip batų parduotuvė statistinei “Sekso ir miesto“ moteriai, nesusilaikiau ir dabar laukiu siuntinuko už 55 lt, taigi ant lentynos gulinčių knygų sąrašas pasipildys.  Linksmiausia, kad gausiu A.Baricco – City, S.Rushdie – “Klounas Šalimaras“ ir J.Gaarder – “Cirko direktoriaus duktė“ tik už 39 lt (knygyne perkant atskirai kainuotų beveik 100).  O kur dar metų išpardavimas… ketinu prašyti draugo, kad pakištų knygų klubo puslapį po slaptažodžiu, nes greit pinigų ir grikiams neužteks 🙂

(c) Rikošetas

Komentarų: 4
 1. Lo. parašė:

  Penktadienį ir aš ten buvau, tarp žmonių stumdžiausi, pono Čekuolio knygą pirkau ir autografą gavau 🙂

  O su knygų klubu, tai stengiuosi kuo rečiau ten užsukti, nes kitaip bankrutuotų mano finansuotojai:D

 2. ezerosala parašė:

  Kažkada tas muges mėgau ir lankiausi. Bet prieš porą metų supratau, kad man ten ne vieta (kai net per susitikimą su kažkokiu rašytoju visai negalėjau susikaupt) ir nebetraukia. O dėl kainų – Tyto Albos lankausi jų būstinės knygynėly, kur viskas gerokai pigiau. Alma Litteros knygos ne ką pigesnės ir jų firminiam Pegase, bet ten nors minkštasuolis yra, kur galima bent maloniai knygas išsirinkt.

 3. proz parašė:

  aš tai labiausiai dėl renginių ėjau, per dvi dienas aplankiau turbūt virš 10. nu bet kai kurių tai tik po pusę ar ketvirtadalį :> o apsipirkinėjau vakarais, prieš uždarymą, taip palyginus tuščia ir gaivu būdavo 😉 nors išties, pvz. Rašytojų sąjungos knygynėly jų knygas galima dar kokiu litu pigiau gauti. ir visgi nusipirkau 4 lt pigiau Zinkevičiaus knygą mokslams ir netgi gavau to dėdulės autografa! 😀 (nes pardavėja pasakė, kad va ten autorius, galit paprašyt…)

 4. Grrrr parašė:

  Hehehehe, smagu prisimint praeitų metų bastynes 😀 o Glisono kilpą jau tris žmones mažiausiai įkalbėjau įsigyt, Nemuno leidyklos stendas turėtų apsvarstyt pasidalint su manim vienu kitu procentu nuo apyvartos ;D

  …negaliu nepacituot draugo brolio atsiliepimo apie šį kūrinį: “Dar nė vienoj knygoj Kunčinas tiek negėrė“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: